Kontakt z biurem obsługi Klienta

Skorzystaj z tego formularza jeżeli masz pytanie odnośnie twojego ogłoszenia lub innych spraw technicznych czy funkcjonowania serwisu.
Jeżeli chcesz się skontaktować z ogłoszeniodawcą skorzystaj z formularza na stronie interesującego ciebie ogłoszenia.

Najczęściej zadawane pytania

Należy zalogować się do panelu klienta. Na stronie "Moje Ogłoszenia" kliknąć na zielony przycisk "Wykonaj Akcję" i wybrać "USUŃ". Login i hasło znajdą Państwo w mailu potwierdzającym zamieszczenie ogłoszenia. W przypadku skasowania tego maila prosimy skorzystać z funkcji Nie pamiętam hasła aby odzyskać kontrolę nad swoim kontem. Po usunięciu ostatniego ogłoszenia konto jest kasowane automatycznie tego samego dnia w godzinach nocnych. Natychmiastowe usunięcie konta możliwe jest po kliknięciu na Usuń Profil w zakładce Mój Profil

Wcześniejsza rejestracja nie jest konieczna

Wystarczy zamieścić ogłoszenie a konto zostanie utworzone automatycznie. Na podany w formularzu dodania ogłoszenia adres e-mail otrzymają Państwo potwierdzenie przyjęcia ogłoszenia zawierające również login i hasło umożliwiające zalogowanie się do panelu klienta i modyfikację lub usunięcie ogłoszenia.

Należy zalogować się do panelu klienta i wybrać z menu głównego "Mój Profil". Następnie zmienić zawartość w polu "Telefon" i kliknąć na przycisk "Zapisz Zmiany" Po zapisaniu numer telefonu zostanie zmieniony w ogłoszeniu ale nie na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach prezentowany jest również numer telefonu to należy wybrać z menu "Moje Ogłoszenia -> Zdjęcia" a następnie usunąć i dodać jeszcze raz wszystkie zdjęcia.

Logując się na swoje konto.

Aby zmienić cenę , opis lub inne atrybuty ogłoszenia należy się zalogować do panelu klienta. (Hasło znajdą Państwo w przesłanym mailu zatytułowanym "Potwierdzenie zamieszczenia ogłoszenia".) Następnie z głównego menu strony wybrać opcję Moje Ogłoszenia i kliknąć na przycisk Edytuj W polu oznaczonym jako "Cena" wprowadzić prawidłową cenę oraz kliknąć na dowolne puste miejsce na stronie a zmiana zostanie automatycznie zapisana.

Wszelkie zmiany dokonane w treści ogłoszenia przesyłane są na poszczególne portale automatycznie i całkowicie bezpłatnie. W ciągu 1-8 godzin nowa cena będzie widoczna na wszystkich portalach.

Kliknij na link Nie pamietam hasła

Postępuj zgodnie z wyświetloną instrukcją.

Nie

Ogłoszenie przesyłane jest na współpracujące z nami portale nieruchomości w ciągu godziny od momentu otrzymania wpłaty (bez względu na porę dnia). W ciągu kolejnej godziny rozpocznie się publikacja ogłoszenia na większości portalach.

Tak

W mailu potwierdzającym dokonanie wpłaty zamieszczony jest link do faktury. Wystarczy na niego kliknąć a następnie wprowadzić dane nabywcy i wydrukować dokument. Dodatkowo można zalogować się na swoje konto w naszym portalu i kliknąć na link "Faktury".

Należy się zalogować do panelu klienta a następnie wybrać z głównego menu opcję Moje Ogłoszenia i kliknąć na zielony przycisk "Wykonaj Akcję" i wybrać "Linki".

Firma Informatyczna Soft-System
Adres:
Smukalska 37
86-032 Niemcz
Uwaga !
Zanim zadasz nam pytanie sprawdź czy odpowiedz nie znajduje się obok - w sekcji "Najczęściej zadawane pytania"