Widok:
Na sprzedaż Mieszkania Siemianowice Śląskie

Na sprzedaż mieszkanie Siemianowice Śląskie Bytków. Bez Pośredników. Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie spółdzielcze własnościowe. Jestem jedynym właścicielem. Gotowe do zamieszkania, nie wymaga remontu, w większości umeblowane. Mieszkanie dostępne będzie od wiosny 2022 roku. Powierzchnia 38 m2. Lokalizacja – Południowa cz

Szczegóły
Siemianowice Śląskie, Bytków Śląskie
Powierzchnia
67 m2
300 000 zł
Szczegóły Mieszkanie

Do sprzedania mieszkanie (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - bez KW - możliwość założenia księgi) w Siemianowicach Śląskich na Osiedlu Młodych. Doskonała lokalizacja - w pobliżu szkoły/przedszkola/punkty usługowe/przychodnia. Duży parking przy bloku. Mieszkanie w stanie do zamieszkania/ewentualnego odświeżenia według własnych preferencji.

Szczegóły

SUPER OKAZJA MIESZKANIE+GARAŻ MUROWANY,BEZ POŚREDNIKÓW!.Tel.668-266-572 Witam!, Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe w bloku z wielkiej płyty, z osobną toaletą, obszerną kuchnią, do remontu, lub do zamieszkania. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, 4 piętrowego bloku. Mieszkanie rogowe, słoneczne, okna (plastikowe) znajdują się z każdej strony budynku.

Szczegóły