Na sprzedaż mieszkanie WarszawaMokotów

931 500 zł Cena za m2 : 13500 zł

Powierzchnia: 69 m2

Mieszkanie - 3 pokoje Warszawa Ogłoszenie nr 123357 zdjęcie # 1
Mieszkanie - 3 pokoje Warszawa Ogłoszenie nr 123357 zdjęcie # 2
Mieszkanie - 3 pokoje Warszawa Ogłoszenie nr 123357 zdjęcie # 3
Mieszkanie - 3 pokoje Warszawa Ogłoszenie nr 123357 zdjęcie # 4
Mieszkanie - 3 pokoje Warszawa Ogłoszenie nr 123357 zdjęcie # 5
Mieszkanie - 3 pokoje Warszawa Ogłoszenie nr 123357 zdjęcie # 6
Mieszkanie - 3 pokoje Warszawa Ogłoszenie nr 123357 zdjęcie # 7
Mieszkanie - 3 pokoje Warszawa Ogłoszenie nr 123357 zdjęcie # 8
Mieszkanie - 3 pokoje Warszawa Ogłoszenie nr 123357 zdjęcie # 9
Mieszkanie - 3 pokoje Warszawa Ogłoszenie nr 123357 zdjęcie # 10
Mieszkanie - 3 pokoje Warszawa Ogłoszenie nr 123357 zdjęcie # 11
Mieszkanie - 3 pokoje Warszawa Ogłoszenie nr 123357 zdjęcie # 12
Mieszkanie - 3 pokoje Warszawa Ogłoszenie nr 123357 zdjęcie # 13
Mieszkanie - 3 pokoje Warszawa Ogłoszenie nr 123357 zdjęcie # 14
Mieszkanie - 3 pokoje Warszawa Ogłoszenie nr 123357 zdjęcie # 15
Mieszkanie - 3 pokoje Warszawa Ogłoszenie nr 123357 zdjęcie # 16
Mieszkanie - 3 pokoje Warszawa Ogłoszenie nr 123357 zdjęcie # 17
Mieszkanie - 3 pokoje Warszawa Ogłoszenie nr 123357 zdjęcie # 18
Mieszkanie - 3 pokoje Warszawa Ogłoszenie nr 123357 zdjęcie # 19
Ogłoszenie nr: 123357
Dodano: Ponad 14 dni temu
Kategoria: Mieszkanie
Powierzchnia
69
Pokoje
3
Piętro
parter
Łazienki
1

Informacje Podstawowe

 • Rodzaj oferty: na sprzedaż
 • Miejscowość: Warszawa
 • Województwo: Mazowieckie
 • Powiat: Warszawa
 • Gmina: Warszawa
 • Ulica: Bacha
 • Dzielnica: Mokotów
 • Ostatnia aktualizacja: Ponad 30 dni temu
 • rok budowy: 1977
 • liczba łazienek: 1
 • liczba pokoi: 3
 • parkowanie: na drodze dojazdowej
 • okna: plastikowe
 • stan: do odnowienia
 • umeblowanie: kuchnia
 • okolica: rekreacyjna
 • piętro: parter
 • liczba pięter w budynku: 4

Informacje Dodatkowe

 • domofon
 • przy lesie
 • balkon

Opis

Piękne mieszkanie szuka nowych domowników.
Najlepiej rodziny lub studentów nie chcących marnować połowy dnia na dojazdy.
Mieszkanie nie ma specjalnie wysokich wymagań. Szuka kogoś z kim stworzy nowe wspomnienia. A trochę się już ich nazbierało od 1977 roku, gdy zamieszkała tu pierwsza rodzina. Poznało już dziadków, rodziców, dzieci, które dawno znalazły własne domy i tam piszą swoje historie. W przestrzeni wciąż słychać śmiech wnucząt i śpiew, bo mieszkali tu dobrzy ludzie.

Mieszkanie chciałoby też, aby nowi domownicy docenili zaciszne otoczenie. Zżyło się już z drzewami, które niemal pukają w okna. A latem, gdy zakwitną kwiaty na trawniku, mieszkanie wypełnia się zapachem wakacji i śpiewem ptaków. Minusem są pobudki o czwartej nad ranem, gdy ptasia dzieciarnia zaczyna szalone harce, za co z góry przeprasza, ale może zaproponować szczelne, antywłamaniowe okna wychodzące na południe i północ (kuchnia) tym, którzy mają lekki sen i poranne śpiewy mogłyby go zakłócić.

Mieszkanie ma trzy oddzielne pokoje. Jeden z balkonem, na którym lubi mieć wiosną kwiaty, dwa pozostałe, mają idealny rozmiar i ułożenie by zmieścić łóżka, biurka, szafy.
Jest też oddzielna kuchnia, wyposażona w niezbędne sprzęty. Trochę już zestarzałe, ale wciąż sprawne i mające ochotę jeszcze się wykazać.
Na końcu jasnego, drewnianego korytarza widać łazienkę i toaletę, oddzielne pomieszczenia, które, poza tym, że są już trochę niemodne, to świetnie się trzymają. Nie mają zmarszczek, pęknięć na kaflach, uszkodzeń w meblach. Generalnie całe mieszkanie trzyma się zadziwiająco dobrze…trochę jak ludzie. Jak szpakowaty mężczyzna, którego sexi siwe pasemka świadczą o dojrzałości i stabilizacji lub kobieta, której częste uśmiechy rysują zmarszczki wokół oczu i nadają twarzy blasku.

Jeśli przyszli domownicy chcieliby szybko zamieszkać, bez zbędnych inwestycji i męczących remontów mieszkanie informuje, że w zasadzie wystarczy niewielkie odświeżenie koloru ścian i sufitów. Dla bardziej wymagających może być niezbędne odświeżenie podłogi. Bo podłogę mieszkanie ma prześliczną. Poza kuchnią i łazienkami, gdzie położone są kafle, wszędzie jest piękny, drewniany parkiet w ciepłym kolorze.

Mieszkanie w ogóle jest ciepłolubne, pomimo tego, że jest na parterze zawsze jest w nim ciepło. Zimą warto przykręcić grzejniki, bo preferuje temperatury i klimaty raczej południowe.
A skoro jesteśmy przy lokalizacji, mieszkanie znajduje się na wysokim parterze czterokondygnacyjnego bloku. Jeśli przyszłym domownikom zależałoby na tym, by ograniczyć chodzenie po schodach mieszkanie oferuje szerokie wejście do klatki schodowej, duży, przestronny hal i raptem 10-15 stopni do drzwi.
W zanadrzu ma jeszcze komórkę lokatorską i mały schowek przy wejściu.

Zmotoryzowanym, mieszkanie może zaproponować współpracę z zaprzyjaźnionym, strzeżonym parkingiem naprzeciw budynku. A korzystającym z komunikacji miejskiej łatwą i szybką (5-6 min) trasę do metra, autobusów i tramwajów.

Wokół jest mnóstwo szkół. Podstawowych, średnich jak i tych poważnych: SGGW, Łazarski, Vistula, SGH. A plac zabaw przedszkola można niemal zobaczyć z okien.
Nie trzeba też daleko chodzić po zakupy, osiedlowy sklepik jest kilka kroków od mieszkania, 500 m jest do Centrum Handlowego Land, bazarku i kilku Biedronek. A jak już domownicy wrócą z pracy, szkoły czy zakupów mieszkanie zachęca do spaceru po Dolince Służewieckiej, do której wejście znajduje się niemal za oknem. W parku są dwa nowe pace zabaw, jest miejsce na rozłożenie koca latem i zrobienie pikniku z rodziną lub znajomymi. No i park jest doskonałą miejscówką dla wszystkich czworonogów. Można chodzić na długie spokojne spacery lub pozwolić wybawić się psiakom na wybiegu nieopodal.

Mieszkanie chciałoby o kogoś zadbać, tak jak latami dbano o nie. Spółdzielnia mieszkaniowa „Służew nad Dolinką” to wspaniali opiekunowie, którzy pilnują by domom nic się nie przydarzyło. Regularnie wymienią instalacje, remontują elewacje, okna, balkony. Nie ma przepełnionych śmietników, bałaganu na klatkach ani śmieci.

Mieszkanie sprzedawane bezpośrednio, serdecznie zaprasza do odwiedzin.
Czeka już na nowych domowników i zapewnia, że napiszą razem piękne, dobre historie.
Cena do negocjacji.