dom na wynajem

+48
PLN
m2
PLN
https://www.youtube.com/watch?v=
Jeżeli publikujesz filmik video na youtube prezentujący twoją nieruchomość, to wpisz identyfikator do tego filmu (ostatnie 11 znaków). Film będzie prezentowany bezpośrednio na stronie twojego ogłoszenia.
http://mapy.geoportal.gov.pl/imap/?identifyParcel=
Nie wpisuj całego adresu lecz tylko identyfikator działki zgodny z formatem Geoportal przykładowo (999999_4.0009.999)
m2

Zdjęcia

Przeciągnij i upuść pliki zdjęć tutaj lub kliknij aby wgrać zdjęcia do ogłoszenia.

Preferowany wymiar wgrywanego zdjęcia to 1920 x 1080 (możliwość prezentacji ogłoszenia w trybie pełnoekranowym)
Rozmiar pliku nie może przekraczać 8Mb ! Do ogłoszenia w wersji bezpłatnej można dołączyć do 6 zdjęć.
Dla ogłoszeń w wariantach innych niż bezpłatne ten limit wynosi 24 zdjęcia. Będziesz mógł je uzupełnić po dodaniu ogłoszenia z panelu klienta.

Profilowanie - kojarzenie ofert

W naszym portalu posiadamy kilkaset ofert osób zainteresowanych kupnem nieruchomości. Po dodaniu Twojego ogłoszenia nasz system kojarzy zamieszczone przez Ciebie ogłoszenie z ofertami kupna z naszego serwisu. Do wszystkich kupców zostanie przesłane powiadomienie o pojawieniu się Twojego ogłoszenia, jeśli będzie spełniało ich kryteria. Operacja ta jest automatyczna i zwana "Profilowaniem" na co wymagana jest Twoja odrębna zgoda. Jeżeli jesteś zainteresowany tym, aby kupujący otrzymywali informacje o Twoim ogłoszeniu zaznacz tą opcję. W przeciwnym wypadku Twoje ogłoszenie będzie dostępne wyłącznie dla osób korzystających z wyszukiwarki na stronie naszego portalu. Zgoda jest dobrowolna i może być odwołana w każdym czasie.

Wymagana zgoda

Uzyskaj więcej niż oczekujesz

Czy zdarzyło Ci się kiedyś wynająć bardzo szybko mieszkanie a w kolejce było wielu chętnych ? Oznacza to nic innego jak to, że Twoja cena była zbyt niska. Może zamiast stosować metodę "kto pierwszy ten lepszy" zastosować metodę: "kto da więcej" Umożliw potecjalnym najemcom zaoferowanie ceny, którą są w stanie zapłacić i zapraszaj na prezentację nieruchomości w kolejności od najwyższej zaoferowanej ceny.
Ta opcja dostępna jest wyłącznie dla ogłoszeń PREMIUM oraz 16/18 Portali.

Wybierz formę publikacji ogłoszenia

78

Ogłoszenie w 18 Portalach

dodatkowo na początku listy
w portalu bezposrednio.net.pl
24 zdjęcia do ogłoszenia
49

Ogłoszenie w 16 Portalach

dodatkowo na początku listy
w portalu bezposrednio.net.pl
24 zdjęcia do ogłoszenia
30

Ogłoszenie PREMIUM - 1 rok

Publikacja przez 365 dni w portalu bezposrednio.net.pl na początku listy wyników, zawsze przed ogłoszeniami bezpłatnymi - 6 x większa skuteczność
24 zdjęcia do ogłoszenia
Bezpłatnie

Ogłoszenie standardowe

Publikacja przez 30 dni
w portalu bezposrednio.net.pl
w podstawowej wersji
za ogłoszeniami PREMIUM
do 6 zdjęć do ogłoszenia

Lista portali w których ukaże się Twoje ogłoszenia (dla opcji 16 lub 18 portali)

Jeżeli chcesz dotrzeć do maksymalnie dużej ilości potencjalnych nabywców / najemców ale w rozsądnej cenie, to możesz skorzystać z naszego systemu automatycznej publikacji ogłoszeń. Tym sposobem zaoszczędzisz ok 30% ceny w stosunku do obowiązujących cen na poszczególnych portalach oraz klika godzin przed komputerem potrzebnych na ręczne dodanie ogłoszenia do każdego portalu z osobna. Nasz system automatycznej publikacji ogłoszenia działa dla portali: morizon.pl, domy.pl, oferty.net, nportal.pl, nieruchomosci-online.pl, tabelaofert.pl, bezposrednie.com, nieruchomosci.2222.pl, znajdzto.pl, polishproperty.eu, nowaoferta.eu, facebook, trovit.pl, bezposrednio.com, mitula.com.pl domiporta.pl , trojmiasto.pl

Informacja dotycząca ogłoszeń standardowych - bezpłatnych

W portalu bezposrednio.net.pl możesz zamieścić 100% bezpłatne ogłoszenie, bez żadnych przyszłych zobowiązań, umów prowizji itp. W trosce o dbałość aktualności zamieszonych ogłoszeń w naszym serwisie obowiązuje 30 dniowy cykl publikacji ogłoszenia. Przed upływem tego terminu otrzymasz maila z linkiem umożliwiającym przedłużenie publikacji o kolejne 30 dni. Ilość cykli jest nieograniczona i możesz przedłużać tak długo, jak twoja oferta jest aktualna. Po upływie 30 dni ogłoszenie jest bezpowrotnie kasowane jeżeli nie zostanie przez Ciebie przedłużone. Jeżeli jest to jedyne Twoje ogłoszenie, to konto użytkownika jest również kasowane. Oczywiście możesz ponownie zamieścić swoje ogłoszenie lecz proces dodania ogłoszenia musisz rozpocząć od nowa.