Dodaj ogłoszenie nieruchomość komercyjna do wynajęcia bezpośrednio

nieruchomość komercyjna na wynajem

+48
PLN
m2
PLN
https://www.youtube.com/watch?v=
Jeżeli publikujesz filmik video na youtube prezentujący twoją nieruchomość, to wpisz identyfikator do tego filmu (ostatnie 11 znaków). Film będzie prezentowany bezpośrednio na stronie twojego ogłoszenia.

Zdjęcia

Przeciągnij i upuść pliki zdjęć tutaj lub kliknij aby wgrać zdjęcia do ogłoszenia.

Preferowany wymiar wgrywanego zdjęcia to 1920 x 1080 (możliwość prezentacji ogłoszenia w trybie pełnoekranowym)
Rozmiar pliku nie może przekraczać 8Mb ! Do ogłoszenia w można dołączyć do 24 zdjęć.
Jeżeli masz jakikolwiek problem w wgraniem zdjęć, to możesz zamieścić ogłoszenie bez zdjęć i uzupełnić je po dodaniu ogłoszenia z panelu klienta.

Profilowanie - kojarzenie ofert

W naszym portalu posiadamy kilkaset ofert osób zainteresowanych kupnem nieruchomości. Po dodaniu Twojego ogłoszenia nasz system kojarzy zamieszczone przez Ciebie ogłoszenie z ofertami kupna z naszego serwisu. Do wszystkich kupców zostanie przesłane powiadomienie o pojawieniu się Twojego ogłoszenia, jeśli będzie spełniało ich kryteria. Operacja ta jest automatyczna i zwana "Profilowaniem" na co wymagana jest Twoja odrębna zgoda. Jeżeli jesteś zainteresowany tym, aby kupujący otrzymywali informacje o Twoim ogłoszeniu zaznacz tą opcję. W przeciwnym wypadku Twoje ogłoszenie będzie dostępne wyłącznie dla osób korzystających z wyszukiwarki na stronie naszego portalu. Zgoda jest dobrowolna i może być odwołana w każdym czasie.

Wymagana zgoda

Uzyskaj więcej niż oczekujesz

Czy zdarzyło Ci się kiedyś wynająć bardzo szybko mieszkanie a w kolejce było wielu chętnych ? Oznacza to nic innego jak to, że Twoja cena była zbyt niska. Może zamiast stosować metodę "kto pierwszy ten lepszy" zastosować metodę: "kto da więcej" Umożliw potecjalnym najemcom zaoferowanie ceny, którą są w stanie zapłacić i zapraszaj na prezentację nieruchomości w kolejności od najwyższej zaoferowanej ceny.
Ta opcja dostępna jest wyłącznie dla ogłoszeń PREMIUM oraz 16/18 Portali.

Wybierz formę publikacji ogłoszenia

10

Ogłoszenie standardowe

Publikacja bezterminowa
w portalu bezposrednio.net.pl
w podstawowej wersji
za ogłoszeniami PREMIUM
do 24 zdjęć do ogłoszenia
30

Ogłoszenie PREMIUM

Publikacja bezterminowa w portalu bezposrednio.net.pl na początku listy wyników, zawsze przed ogłoszeniami standardowymi - 6 x większa skuteczność
24 zdjęcia do ogłoszenia
74

Ogłoszenie w 14 Portalach

dodatkowo na początku listy
w portalu bezposrednio.net.pl
24 zdjęcia do ogłoszenia
99

Ogłoszenie w 15 Portalach

dodatkowo na początku listy
w portalu bezposrednio.net.pl
24 zdjęcia do ogłoszenia

Lista portali w których ukaże się Twoje ogłoszenia (dla opcji 14 lub 15 portali)

Jeżeli chcesz dotrzeć do maksymalnie dużej ilości potencjalnych nabywców / najemców ale w rozsądnej cenie, to możesz skorzystać z naszego systemu automatycznej publikacji ogłoszeń. Tym sposobem zaoszczędzisz ok 30% ceny w stosunku do obowiązujących cen na poszczególnych portalach oraz klika godzin przed komputerem potrzebnych na ręczne dodanie ogłoszenia do każdego portalu z osobna. Nasz system automatycznej publikacji ogłoszenia działa dla portali: gratka.pl, morizon.pl, domy.pl, oferty.net, nportal.pl, nieruchomosci-online.pl, tabelaofert.pl, bezposrednie.com, polishproperty.eu, facebook, trovit.pl, bezposrednio.com, mitula.com.pl domiporta.pl